The Callisto Protocol (Day One Edition, 100% uncut) – [PlayStation 5]

The Callisto Protocol (Day One Edition, 100% uncut) – [PlayStation 5]

Bu hikâye odaklı, üçüncü şahıs hayatta kalma/korku oyunu, 300 yıl sonrasını konu alıyor. Jüpiter’in uydusu Callisto’da bulunan maksimum güvenlikli Black Iron Hapishanesi’nde yatmakta olan kader kurbanı Jacob Lee’nin rolünü üstleniyorsun. Mahkûmlar canavar yaratıklara dönüşmeye başladığında hapishanede kaos patlak verir. Jacob hayatta kalmak için Black Iron Hapishanesi’nden güvenli bir yere kaçıp savaşmalı, Callisto’nun yüzeyinin altına gömülü karanlık ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarmalıdır. Silahlı çatışma ve yakın dövüşün benzersiz bir karışımıyla donanmış olan Jacob, büyüyen tehditten ve Jüpiter’in ölü uydusunun dehşetinden kaçmak için yeni silahlar ve teçhizatlar bulmalı, yeteneklerin kilidini açmalı ve hızla değişen yaratıkları yenmek için taktiklerini geliştirmelidir.

BİR KORKU MÜHENDİSLİĞİ
The Callisto Protocol, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma korkusuna yeni nesil bir yaklaşım getiriyor. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizlik ve insanlıkla ilgili korkunç anlarla harmanlayan The Callisto Protocol, oyuncuları, her köşede tarif edilemez korkuların pusuya yattığı, nabzı hızlandıran bir hikâyeye sürüklüyor.

UNITED JUPITER COMPANY’NİN SIRLARINI KEŞFEDİN
2320 yılında Jüpiter’in ölü uydusu Callisto’da geçen The Callisto Protocol, oyuncuları Black Iron Hapishanesi’nde bir mahkûm olan Jacob Lee rolünde sahneye davet ediyor. Gizemli bir salgın, uyduyu kaosa sürüklediğinde Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken onu takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorundadır.

SON DERECE ÖLÜMCÜL, STRATEJİK MÜCADELE
The Callisto Protocol oyuncuları, bir zamanlar Black Iron gardiyanları tarafından hapishane sakinlerini kontrol altında tutmak için kullanılan benzersiz bir yer çekimi silahı da dâhil olmak üzere, göğüs göğüse ve mesafeli dövüşün heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya davet ediyor. Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalmak için grotesk rakipleriyle yakınlaşıp samimi olmaya, uzuvları koparıp atmaya, bacakları patlatmaya ve ellerinde ne varsa yaratıcı olmaya zorlanacak.

JÜPİTER’İN ÖLÜ UYDUSUNUN YALNIZLIĞINI DENEYİMLEYİN
Evrendeki en düşmanca, izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’ın hayatta kalmak için verdiği umutsuz mücadelenin üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular yalnızca Black Iron Hapishanesi’nin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in uzun süredir ölü olan uydusuna hem yüzeyin üstünde hem de altında musallat olan asırlık sırlarla mücadele etmelidir.

The Callisto Protocol (Day One Edition, 100% uncut) – [PlayStation 5]
The Callisto Protocol (Day One Edition, 100% uncut) – [PlayStation 5]

My Blog
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart